strefa klienta hurtowego Powrót na stronę główną

Nasza strona używa plików cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie "ciasteczek" zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. [Dowiedz się więcej

 

facebook_logo_polub_nas___male.jpg BIRKO - czapki dla dzieci


Na tej stronie możesz się zarejestrować. Po rejestracji przydzielamy LOGIN i HASŁO, z pomocą których będziesz mieć dostęp do naszej aktualnej oferty. Musisz tylko wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na samym dole strony:

Uwaga !!! REJESTRACJA na samym dole strony !!!

Od sezonu JESIEŃ-ZIMA 2009 NIE wysyłamy katalogów drogą pocztową. Po zalogowaniu można wszystko zobaczyć w wersji elektronicznej, miniatury naszych wyrobów na INTERAKTYWNYM formularzu zamówienia, który sam zlicza ilość zamówionych sztuk i wartość zamówienia. Na formularzu wypisane są wszystkie potrzebne informacje dla pt. klientów, np. rabaty, które są uzależnione od wartości zakupu. Koszty przesyłki paczki o wartości powyżej 400,00 zł ( NETTO ) pokrywa firma BIRKO (tylko przesyłki krajowe).

PAMIĘTAJMY: formularz WYPEŁNIAMY poprawnie ( również dane personalne, bo czasami nie wiadomo do kogo wysłać przesyłkę ), ZAPISUJEMY na swoim pulpicie i wysyłamy do nas w postaci ZAŁĄCZNIKA.

A to nasze katalogi z ostatnich lat:
Wypełniając formularz godzisz się na wykorzystanie swoich danych osobowych przez firmę BIRKO. Jednocześnie zobowiązujemy się do tego, że nie będziemy udostępniać tych danych osobom trzecim. Chronimy prywatność naszych klientów.


UWAGA !!! Aby zobaczyć pliki cenników należy mieć zainstalowany na swoim komputerze program EXCEL (MS Office) lub darmowy OpenOffice.

 logowanie:
login:   
hasło:   
    
Jeśli zapomniałeś hasła, wpisz swój adres e-mail. Hasło otrzymasz na swoją skrzynkę.: 
 
  Powrót na stronę główną